otevřít

Načítám další obsah

3D konfigurátor Staňte se designéry svého závěsného systému.

V intuitivním konfigurátoru si můžete "naklikat" celý závěsný systém rychle a pohodlně, takže si živě dokážete představit, jak bude závěsný systém v reálu vypadat a fungovat.

Konfigurovat
3D konfigurátor 3D konfigurátor

Od úložného systému do garáže po všestranné řešení sloužící v celé Evropě.

Jak mít nářadí, sportovní vybavení a cokoliv dalšího jednoduše a přehledně uspořádané? Když jsem začal s budováním nového domova, chtěl jsem mít vše perfektní. Ale praktické úložné řešení jsem nenašel. Proto jsem se rozhodl vytvořit unikátní závěsný systém navržený přesně pro potřeby lidí, jako jsem já a jako jste vy.

Příběh Reponia
Příběh Reponia

Všechno to začalo, když jsem začal stavět.

Když budujete nový domov, dáváte tomu všechno. Chcete, aby vše fungovalo na jedničku. Začal jsem přemýšlet, jak v garáži uspořádat tu velkou hromadu věcí tak, aby v ní zbylo stále dost místa a celé to fungovalo. Pátral jsem, ale řešení jsem nenacházel. S žádným jsem nebyl spokojený.

Proto jsem se rozhodl vytvořit originální závěsný systém, který by v garáži ušetřil místo na podlaze a který bych si mohl přizpůsobovat v průběhu času. Zásadní byla možnost využití stěn pro skladování.

Objevte úložný systém
reponio

Co mít takhle všechno na háku?

Dlouho jsem zkoumal a objevil jsem poměrně šikovné závěsné systémy, které ale vůbec nevyhovovaly našim potřebám. Nabízely málo možností, jak zavěsit předměty specifické pro nás v ČR a v rámci EU.

Chtěl jsem mít možnost navrhovat vlastní závěsné panely, háky, držáky a další příslušenství podle potřeb lidí. Pro každodenní využití, které šetří místo, čas a práci.

A proto vznikl závěsný systém Reponio, který velmi rychle začal přesahovat domácí hobby použití.

Nejen v garáži, ale také v prodejnách nebo na výstavách.

Výhody originálního závěsného systému se velmi rychle stěhovaly do celých domácností. Řešení tak nachází uplatnění nejen v garážích, ale také v dílnách, sklepích, technických místnostech nebo ve spížích. Prostě všude tam, kde je třeba udělat jednoduše přehled a pořádek.

Objevte úložný systém

Brzy se však ukázalo, že je Reponio nejen skvělý úložný, ale také prezentační systém. A tyhle dvě vlastnosti umí dokonale skloubit. Proto jsme začali realizovat instalace v komerčních prostorách a vyvinuli speciální řadu Store příslušenství. Zároveň jsme dokázali, že Reponio umí bezvadně sloužit také jako prezentační systém na výstavách a veletrzích. Vždyť náš originální prezentační systém budí vždy rozruch, například na Mezinárodním stavebních veletrhu ForArch.

Mapa

Z garáže na další trhy v Evropě a nové nadstandardní služby.

Od založení značky uplynuly pouze 2 roky a závěsný systém Reponio překročil hranice do Německa.
Postupně následovala expanze do dalších evropských zemí, jako je Rakousko, Chorvatsko, Španělskou nebo například Maďarsko. Aby si naši zákazníci užili ještě více pohodlí, přidali jsme služby jako řešení na míru, profesionální instalace nebo prodej na splátky bez navýšení.

Reponio se stále vyvíjí a jde dál. Značka Reponio ušla za své první 4 roky obrovský kus cesty.

Každý rok byl v něčem zlomový. Neusínáme na vavřínech a závěsný systém stále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Velký dík za to patří také vám, našim zákazníkům. Vždyť spoustu nového příslušenství nebo služeb vzniklo právě na základě vašich nápadů a podnětů.

A naše další vize?
Reference

Celé Evropě uspořádat věci tak, aby byl všude udržitelný pořádek a přehled. Doma, v práci, v průmyslové výrobě… Kdekoliv.

Tomáš Medřický CEO